Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 

IntelliCAD 7 - ITC wydało nową platformę IntelliCAD .

IntelliCAD 7 był długo oczekiwaną platformą, szeroko zakrojone zmiany które w niej wprowadzano powodowały kolejne przesunięcia terminu publikacji ostatecznej wersji. Nowa wersja z pewnością wprowadzi ożywienie wśród programów opartych o platformę IntelliCAD. Projektanci konsorcjum ITC odpowiedzialni za nią podkreślają, że zastosowano w niej zupełnie nową architekturę aplikacji, w czasie jej projektowania duży nacisk położono na współpracę z Open Design Alliance i wynikających z niej korzyściach. Wiadomo o poprawieniu zgodności IntelliCAD-a 7 z formatem DWG (do wersji 2010 włącznie), rozszerzeniu możliwości stosowania własnych typów obiektów oraz zwiększeniu wydajności i bezpieczeństwa i stabilności pracy programu.

Cechy IntelliCAD 7

Potężne możliwości progrmau IntelliCAD i jego niska cena czyni go atrakcyjnym i dostępnym dla każdego, kto tworzy i korzysta z formatu .dwg. Oto kilka z powodów dla których tysiące użytkowników na świecie decyduje się na programy CAD oparte o platformę IntelliCAD.

 

Zgodność z formatem .dwg

IntelliCAD 7 wykorzystuje Open Projektowanie Alliance (ODA) jako platformę rodzimej bazy danych. IntelliCAD otwiera, modyfikuje i zapisuje wszystkie pliki .dwg z wersji 2.5 do 2010 bez konwersji lub utraty danych. IntelliCAD jest zgodny pod tym względem z programami AutoCAD ich zestawem poleceń i programowaniem API, takim jak AutoLISP i ADS Autodesk (AutoCAD Development System).


Wysoka produktywność

IntelliCAD dostarcza projektantom i inżynierom sprawdzone rozwiązania pozwalające na optymalizację czasu wykonywania rysunku. Kompleksowe tworzenie rysunków w programie IntelliCAD jest proste midzy innymi dzięki temu że jednostki projektu mogą być organizowane przez warstwy, program posiada przystawki do precyzyjnego pozycjonowania elemntów i pracy w przestrzeni 2D i 3D. Dodatkowo, unikalny IntelliCAD Explorer dodaje możliwość przeglądu i wymiany warstwy, bloków, typów linii, stylów wymiarowania, zewnętrznych plików, widoków i stylów tekstu, wspiera między rysunkami technikę przeciągnij/upuść. A dzięki integracji ActiveX w IntelliCAD 7 jest możliwe wstawianie rysunku IntelliCADa (lub tylko ich części) do aplikacji Microsoft Office.


Potężne środowisko programistyczne

Aplikacje zbudowane do współpracy z programem AutoCAD mogą być szybko przekształcone do użytku z IntelliCAD za pomocą znanego zestawu języków programowania. Rozwiązania Rozwój systemu przez SDS dołączone do IntelliCADa jest oparte o język C / C + + i zgodne z interfejsem ADS (AutoCAD Development System) co znacznie wpływa na rozwój calej platformy i szybkość wdrażania nowych rozwiazań przez członków ITC. IntelliCAD 7 obsługuje DRX obiektu zorientowane na C + + język programowania z ODA, która jest podobny do ObjectARX firmy Autodesk. Platforma IntelliCAD 7 posiada również dodatkowe rozszerzenia i DRX'y z wieloma przykładami tworzenia obiektowego złożonych rozwiązań wertykalnych. IntelliCAD 7 Dostępne

 

 

Co nowego w IntelliCAD 7

1. Udoskonalony interfejs użytkownika

IntelliCAD 7 zawiera wiele nowych uaktualnień i rozwiązań zgodnych z najnowszymi technologiami które wprowadza firma Microsoft do swoich systemów operacyjnych.
Nowy interfejs programu stał się przyjaznym środowiskiem pracy a korzystanie z niego jest przyjemniejsze i bardziej wydajne.
  • posiada nową dokumentację online co ułatwia szybszą naukę i korzystanie z nowych funkcji i poleceń programu 
  • wsparcie dla wielojęzycznego interfejsu, użytkownicy mogą zmienić język programu, korzystając z opcji dialog
  • nowe polecenia trybu 3D oferują bardziej intuicyjną i dynamiczną obsluge tego trybu pracy 
  • wprowadzono niestandardowe rzutnie 
  • 24-bitowy kolor ikony 
  • interfejs posiada ikony w rozwijanym menu
  • nowe dokujące okienka Właściwości
  • wprowadzono wiele usprawnień do przystawek i okien wyboru 
  • nowy styl Ustawień strony i Menedżer wydruku rysunku - ulepszony Explorer, w tym: ikony 24-bit, elastyczna obsługa warstw i zaawansowane narzędzia do obsługi bloków, układów, widoków, wymiarowania, stylów tekstu, 
  • rozszerzona obsługa wielu rzutni i układów
aktualizacja: 1.07.2011
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<