Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Firma INTERsoft na targach BUDMA 2011!

W dniach 11-14 stycznia 2011 w Poznaniu odbyła się dwudziesta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Tematem przewodnim tegorocznych targów Budma 2011 było „Zrównoważone budownictwo - energooszczędność, innowacyjność, bezpieczeństwo".
Firma INTERsoft od początku swojej działalności jest uczestnikiem targów BUDMA. Jako producent oprogramowania staramy się w naszych programach wprowadzać coraz więcej rozwiązań pozwalających wykonywać proekologiczne projekty budowlane, nasz sztandarowy produkt w tej dziedzinie - ArCADia-TERMO laureat złotego medalu targów BUDMA w roku 2009 idealnie wpasowuje się w tegoroczną przewodnią tematykę targów.

Targi budowlane BUDMA to największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej co roku przyciągają dziesiątki tysięcy zwiedzających. Tematyka targów Budma obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną, po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.
Styczniowe targi budowlane zajęły 15 pawilonów o powierzchni ponad 60.000 mkw. W ramach ekspozycji prezentowana była oferta 1350 firm. Co roku firmy branży budowlanej prezentują na targach swoje nowe produkty. INTERsoft podczas tegorocznych targów zaprezentował swoje NOWOŚCI w ofercie: system programów branżowych ArCADia z nowym interfejsem i środowiskiem graficznym ArCADia-START, nowy moduł ArCADia-SIECI ŚWIATŁOWODOWE oraz nową wersję ArCADia-ARCHITEKTURA. Jak również najnowszą wersję znanego już wszystkim programu ArCADia-TERMO, zdobywcę Złotego Medalu BUDMA 2009 oraz laureta XX edycji Konkursu "Teraz Polska".

Targi BUDMA to również idealna okazja do omówienia bezpośrednio z naszymi klientami problemów projektowych, kierunku rozwoju oprogramowania oraz wysłuchania ich uwag na temat naszych programów. Wszystkim naszym dotychczasowym klientom którzy w tym czasie odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy za cenne uwagi na temat naszych programów. Jednocześnie mamy nadzieję że udało nam się zainteresować naszą ofertą oprogramowania CAD wielu specjalistów branży budowlanej którzy do tej pory nie pracowali z naszymi aplikacjami, im szczególnie dziękujemy za poświęcony nam czas i zainteresowanie naszymi produktami.


Stoisko INTERsoft na targach BUDMA 2011 Stoisko INTERsoft na targach BUDMA 2011
aktualizacja: 17.01.2011
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<