Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 
20 lat INTERsoft

ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW dla ArCADia BIM
Rama 3D  i Rama  2D już dostępna  w wersji 15.0
Wersja 15 programu Rama 3D i Rama 2D do analizy konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych, wprowadza kolejne udoskonalenia do pracy z programem. Jednak najważniejsza zmiana to udostępnienie wersji programu 64bit.
System ArCADia - polskie oprogramowanie CAD zgodne z BIM
Koncepcja systemu programów branżowych ściśle współpracujących ze sobą powstała w naszej firmie około 8 lat temu. Jej początki to program ArCADia-ARCHITEKTURA którego zasadniczym celem było przyspieszenie wykonywania rysunku .dwg. Idea systemu oparta o używanie w rysunku obiektów a nie tylko kresek pozwoliła nam na budowanie kolejnych innowacyjnych aplikacji branżowych skierowanych min. do projektantów instalacji. System ArCADia doczekał się również własnego silnika graficznego początkowo był to program ArCADia-GRAF, przekształcony następnie w moduł ArCADia-START. Programy ArCADia pracują również w trybie nakładki jako rozszerzenie programu ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD, obecna wersja ArCADii wspiera najnowsze wersje programu AutoCAD czyli AutoCAD 2011, 2012, 2013.
ArCADia to również programy do projektowania sieci wodno - kanalizacyjnych
Instalacje wodno-kanalizacyjne są bardzo istotną częścią budynków. W znacznym stopniu decydują o komforcie ich mieszkańców. Bardzo istotne jest więc ich prawidłowe zaprojektowanie. Programy ArCADia mają na celu maksymalnie wesprzeć projektantów tychże instalacji we właściwym doborze elementów instalacji. Programy posiadają producenckie bazy elementów, wykonują szereg obliczeń niezbędnych do prawidłowego wykonania projektu. Dzięki podglądowi 3D programy ArCADia pozwalają projektantowi spojrzeć wgłąb budynku dzięki czemu może on wizualnie ocenić jak instalacja będzie przebiegać w rzeczywistości.
ArCADia-INWENTARYZATOR innowacyjny program do rysowania przy pomocy dalmierza
Firma Leica od dwudziestu lat jest producentem uznanych na całym świecie urządzeń pomiarowych, elementów optycznych dla bardzo wielu branż przemysłu i usług. Produkty firmy to między innym dalmierze laserowe, znajdziemy wśród nich proste modele D210 oraz wysoce zaawansowane jak D510 i D8. Bliska współpraca z Leica Geosystems pozwoliła naszej firmie opracować program ArCADia-INWENTARYZATOR. Dalmierz w połączeniu z oprogramowaniem ArCADia staje się wyjątkowym na naszym rynku rozwiązaniem które pozwala praktycznie automatycznie wykonywać rynek CAD zgodny z formatem .dwg. Zastosowanie go w codziennej pracy np inwentaryzatora daje ogromną oszczędność czasu.
Projektowanie kuchni w programie ArCon  z biblioteką ArCon Kuchnia
Konstruktor 6.4 - nowa wersja programu do projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych
ArCADia współpracuje z programem AutoCAD - projektuj zgodnie z BIM
Zapraszamy do nowych serwisów internetowych o naszych programach CAD.
Nowy numer ArCADia-PRESS Nr 2/2012 [10]  już w sprzedaży!
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<