Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 
Wyjątkowa oferta na program Konstruktor, tylko teraz rabat nawet do 89%

ArCADia-TERMO 6 PRO wykona świadectwo energetyczne i audyt energetyczny.
Odznaka Zasłużony dla Politechniki Łódzkiej dla Prezesa naszej firmy Jarosława Chudzika.
ArCADia BIM współpracuje z programem AutoCAD® - projektuj zgodnie z BIM.
Tytuł Lidera Nowych Technologii za ArCADia-TERMO PRO.
Firma INTERsoft zaprasza na targi BUDMA 2016 w Poznaniu!
Zapraszamy do spotkania się z nami podczas tegorocznej, jubileuszowej BUDMY. W dniach 02 lutego – 05 lutego będziemy na Państwa czekali w pawilonie 4-stoisko 46.
ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW dla ArCADia BIM.
Rama 3D i Rama 2D dostępna w wersji 15.
R3D3-Rama 3D służy do przeprowadzania obliczeń statycznych i wymiarowania płaskich i przestrzennych układów prętowych. Wersja 15 programu Rama 3D i Rama 2D do analizy konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych, wprowadza kolejne udoskonalenia do pracy z programem. Najważniejszą cechą nowej wersji jest udostępnienie programu dla platformy 64-bit, co zdecydowanie podniosło wydajność aplikacji i szybkość wykonywanych obliczeń.
ArCADia-TERMO 5 - NOWOŚĆ w naszej ofercie.
System ArCADia - polskie oprogramowanie CAD zgodne z BIM.
Koncepcja systemu programów branżowych ściśle współpracujących ze sobą powstała w naszej firmie około 8 lat temu. Jej początki to program ArCADia-ARCHITEKTURA którego zasadniczym celem było przyspieszenie wykonywania rysunku .dwg. Idea systemu oparta o używanie w rysunku obiektów a nie tylko kresek pozwoliła nam na budowanie kolejnych innowacyjnych aplikacji branżowych skierowanych min. do projektantów instalacji. System ArCADia doczekał się również własnego silnika graficznego początkowo był to program ArCADia-GRAF, przekształcony następnie w moduł ArCADia-START. Programy ArCADia pracują również w trybie nakładki jako rozszerzenie programu ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD, obecna wersja ArCADii wspiera najnowsze wersje programu AutoCAD czyli AutoCAD 2011, 2012, 2013.
ArCADia to również programy do projektowania sieci wodno - kanalizacyjnych.
Instalacje wodno-kanalizacyjne są bardzo istotną częścią budynków. W znacznym stopniu decydują o komforcie ich mieszkańców. Bardzo istotne jest więc ich prawidłowe zaprojektowanie. Programy ArCADia mają na celu maksymalnie wesprzeć projektantów tychże instalacji we właściwym doborze elementów instalacji. Programy posiadają producenckie bazy elementów, wykonują szereg obliczeń niezbędnych do prawidłowego wykonania projektu. Dzięki podglądowi 3D programy ArCADia pozwalają projektantowi spojrzeć wgłąb budynku dzięki czemu może on wizualnie ocenić jak instalacja będzie przebiegać w rzeczywistości.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<