Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
DE EN RU
INTERSOFT - GENERALNY DYSTRYBUTOR ArCADiasoft

Szanowni Państwo,
Firma INTERsoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa od 1997r. W roku 2009 INTERsoft uległ przekształceniu w wyniku którego wydzielono wyspecjalizowaną firmę ArCADiasoft Chudzik sp.j. zajmującą się obecnie produkcją oprogramowania, INTERsoft zaś skupił się na jego dystrybucji. Zarówno jako były producent jak i dystrybutor oprogramowania posiadamy najszerszą i najpełniejszą ofertę programów przeznaczonych dla branży budowlanej. W ofercie INTERsoft znajdują się programy dla budownictwa z zakresu CAD/CAE, programy do użytku domowego oraz programy edukacyjne. Misją firmy jest tworzenie jak najwyższej jakości oprogramowania w konkurencyjnej cenie. Mając za sobą już dziesięć lat istnienia w branży, możemy pochwalić się licznymi programami autorskimi, które zdążyły już zdobyć uznanie szerokiej rzeszy Użytkowników.

Szanowni Państwo aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych programów oraz otrzymać indywidualnie dostosowaną ofertę zapraszamy do kontaktu z nami.
Zrobimy wszystko, aby przygotować dla Państwa możliwie najatrakcyjniejszą ofertę cenową. Naszą wiedzę w zakresie oprogramowania wykorzystamy, aby doradzić Państwu wybór odpowiedniego produktu. Nasza rola nie kończy się na sprzedaży. Po zakupie programu zawsze będziecie Państwo mogli liczyć na naszą pomoc. Wystarczy zadzwonić lub wysłać email.
Zapraszamy.


KONULTANCI
Zapraszamy wszystkich do kontaktu z konsultantami firmy INTERsoft odpowiedzialnej za dystrybucję oprogramowania.

ArCADiasoft Logo
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoftRSSKanał ArCADiasoft
<<